Pronájem sálu

Pronájem areálu:

Jedná se o objekt s přilehlým prostranstvím na okraji města. Místo je zasazeno do krásného prostředí okolní přírody, na břehu rybníku Šárovec.

Plánujete firemní či soukromou oslavu, teambuilding, školení, svatbu nebo jen posezení s přáteli? Náš areál je pro Vás ideální.

Nabízíme pronájem venkovních nebo vnitřních prostor, ale i celého areálu.

Klubovna - společenská místnost:

Nově zrekonstruovaná klubovna je ideální pro pořádání firemních a soukromých akcí. Ideální kapacita klubovny je 50 osob. Vybavena je stoly, židlemi, plně vybavenou kuchyňkou, několika lednicemi, mrazáky i výčepním zařízením. Součástí budovy je sociální zařízení.

Venkovní prostor:

Venkovní prostor s možností zastřešeného i nezastřešeného posezení je ideální pro pořádání akcí za hezkého počasí. Součástí je plně vybavená kuchyň včetně výčepního zařízení, lednice a ohniště s grilem. Sociální zařízení je samozřejmostí.

CENY PRONÁJMU:

CELÝ AREÁL – 19.000,- (v ceně je započítána nevratná záloha 5.000,- splatná při potvrzení termínu/podpisu smlouvy)

KLUBOVNA

• říjen až duben 8.000,-
  • květen až záží 6.000,-

VENKOVNÍ PROSTORY – 4.000,-

Pronájmem se rozumí pátek až nedělě, každý den navíc + 1.000,-

Pro sponzory a členy MO Třebechovice pod Orebem bude cena projednána výborem.

V případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte
p. Janu Kudiveisovou
723 606 213, kud.janisha@seznam.cz