Domů Přehled aktualit

LETNÍ RYBÁŘSKÝ TÁBOR RADY ČRS 2024 – PŘIHLÁŠKY SPUŠTĚNY

LETNÍ RYBÁŘSKÝ TÁBOR RADY ČRS 2024 – PŘIHLÁŠKY SPUŠTĚNY

Děti si v průběhu tábora mohou vyzkoušet rybolovnou techniku (házení na terče a do dálky muškou i zátěží) nebo lov ryb udicí, který bude zaměřen na všechny povolené způsoby lovu ryb (na plavanou, na umělou mušku, na položenou atd.) dle zvoleného úseku řeky. Každý den je pro děti připraven pestrý program (soutěže, turnaje, závody, přednášky, výlet atd.). I v letošním roce je naplánován lov na údolní nádrži Orlík – Štědronín. Na děti budou dohlížet zkušení vedoucí.   
 

Tábor se nachází v samostatném areálu uprostřed lesa. Obtéká ho řeka Lomnice s velice pestrým charakterem toku, šířka řeky se zde pohybuje mezi 5-10 m. Říčka je spíše mělčí, v hlubších partiích je hloubka až 1,5 m.  Průtok v řece ovlivňuje voda vytékající z rybniční soustavy v okolí města Blatná. V areálu jsou k dispozici 3-6-ti lůžkové chatky, jídelna, klubovna, sprchy, WC atd. Pro sportovní vyžití je zde navíc bazén, hřiště, pingpongové stoly a jiné.  

 

Vzhledem ke specializaci tábora je důležité, aby děti sebou měly základní rybářské vybavení, a především členskou legitimaci a rybářský lístek. Povolenku pro všechny děti zajistí po dobu trvání tábora pořadatel.


 

Tábor je určen především pro pokročilejší rybáře, kteří navštěvují nebo již prošli rybářskými kroužky a jsou členy ČRS. Tábor není vhodný pro děti, které teprve začínají s rybolovem. Věková hranice dětí je 8–17 let.

 

Přihláška: zaslat na územní svaz, pod který dítě spadá dle své MO ČRS nebo sekretariát Rady ČRS (kontakt naleznete v tabulce).

 

Cena: 7 200 Kč

 

Platba: číslo účtu pro platbu účastnického poplatku si vyžádejte na územním svazu ČRS, pod který dítě spadá dle své MO ČRS (kontakty na územní svazy najdete níže).

 

Doprava: vlastní, není pořadatelem zajištěna.

 

Propozice: podrobné propozice a potřebné formuláře o zdravotní způsobilosti, budou odeslány na Vaši adresu začátkem června popř. e-mailem.

 

Informace a dotazy: Petra Hnízdilová, hnizdilova@rybsvaz.cz, mobil 720 163 092

 

KONTAKTY PRO ZASLÁNÍ PŘIHLÁŠEK A PLATEB

Východočeský ÚS, Kovová 1121, 500 03 Hradec Králové

tel. ÚS H. Skalická - 495214940

tel. J. Červený 603327330

mail: cerveny_jaroslav@centrum.cz

       

Zpět na výpis aktualit